Şirket Profili

Her zaman iyi malzemeyi en iyi fiyata sunabilmek, bizi en iyilerin tercihi yapar. Bunu yapabilmek içinde etik prensiplere sahip olmak gereklidir.


Bizler müşterilerimiz ve ürünlerimiz için gösterdiğimiz özeni kendi yapılanmamız için de gösteririz. Çünkü doğru işin önce doğru yapılanmayla mümkün olduğuna inanırız. Marmara Malzemecilik’te insan kaynağı en az sunduğumuz malzemeler kadar değerlidir. Bizim için onlar da üretimin ayrılmaz bir parçasıdır. Onların değerini bilir ve kadromuzu en iyilerden oluştururuz. Hizmet verdiğimiz firmaların başarısı bizim başarımızdır; ürünleriyle ne kadar çok insana ulaşır ve onları memnun ederse biz kendimizi aynı ölçüde mutlu hissederiz. Onların müşterilerinin memnuniyeti, bize de onların memnuniyeti şeklinde geri dönecektir. Bunu elde etmenin yolu da onlara en kaliteli malzemeyi sunabilmekten geçer. Biz sahip olduğumuz değerler doğrultusunda her geçen gün biraz daha büyüyen hedeflerimizin ve sorumluluklarımızın bilincinde olarak çalışır, üretir, tedarik ederiz. Yaptığımız işin sadece bizimle sınırlı olmadığını, bizim ürünlerimizle üretilenlerin dünyanın dört bir yanında yaşayan insanların yaşam alanlarına değer kattığını biliriz. Kalitenin ve en iyi fiyatın istikrarlı olduğu yer... Marmara Malzemecilik...

Vizyon ve Misyonumuz


Vizyonumuz

Vizyonumuz; sektörde lider konumunda yer alarak, üretimlerinde kaliteye önem veren müşterilerimiz için en doğru adres olmaktır.

Misyonumuz

Misyonumuz; standardı yüksek, kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerimiz ve çalışanlarımızın memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak; insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere karşı sorumluluklarımızı yerine getirmektir.

Kalite Politikamız


 • MÜŞTERİ ODAKLILIK

 • Müşteri talepleri doğrultusunda, mobilya sektörü ile ilgili teknolojik gelişmeleri yakından takip ederiz. En uygun maliyette, en iyi kalitede, yasal şartlara uygun olarak ürettiğimiz ürünlerimizi zamanında teslim ederiz. Bunların sonucu olarak da müşteri memnuniyetimiz en üst seviyede tutarız.

 • SÜREKLİ GELİŞİM

 • Kalite Yönetim Sistemi hedefleri doğrultusunda, sürekli gelişimi sağlamayı;

 • EĞİTİM

 • Personelin gelişimi ve verimliliğini arttırmak amacıyla, eğitim faaliyetleri düzenlemeyi ve devamlılığını sağlamayı;

 • KALİTE YÖNETİM SİSTEMİNDE SÜREKLİLİK

 • “Ürün, hizmet ve sistem kalitesinden asla taviz verilemez ve vazgeçilemez” anlayışı ile Kalite Yönetim Sistemi’nin gerekliliklerini yerine getirerek, sürekliliğini sağlamayı ve daima iyileştirmeyi taahhüt ederiz.

Müşteri Memnuniyet Politikamız


Kurulduğu günden bu yana koşulsuz müşteri memnuniyetini kendine prensip edinmiş olan Marmara Malzemecilik, sürekli kendini yenileyip geliştirmeyi, müşteri ihtiyaçlarını belirleyip o ihtiyaçlara anında yanıt vermeyi kendine temel ilke edinmiştir.

Bu amaçla, Marmara Malzemecilik’de;

 • "Müşteri odaklılık" ilkesi, müşteri memnuniyeti politikasının temeli kabul edilerek, müşteri talep ve beklentileri doğrultusunda süreçler sürekli iyileştirilmekte ve müşterilerle uzun süreli ilişkiler kurulmaktadır.
 • Uzun yıllara dayanan deneyim ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla, sahip olunan tüm kaynaklar müşteri geri bildirimlerini müşteri memnuniyetine dönüştürmek üzere kullanılmaktadır.
 • Müşteri memnuniyetini kalıcı kılmak için, müşteri şartlarının karşılanıp karşılanmadığı takip edilmekte ve müşterinin değişen beklentileri ölçülüp değerlendirilerek tüm çalışanlara duyurulmakta, ürün geliştirme çalışmaları yapılmakta, sunulan ürünle ilgili her türlü memnuniyetsizlik değerlendirmeye alınarak iyileştirme faaliyetleri gerçekleştirilmektedir.

İSG Politikası


"ÖNCE EMNİYET” ilkesinden hareketle, üst düzey kalitede üretim ve hizmet faaliyetlerini yürütürken, çalışanlarının iş sağlığı ve güvenliğinin korunması ve çalışma ortamının sürekli iyileştirilmesini esas alan Marmara Malzemecilik, bu amaç doğrultusunda;

 • İşçi sağlığı ve güvenliği risklerinin ortadan kaldırılmasını sağlar.
 • İSG performansını sürekli iyileştirir.
 • Güvenli ve sağlıklı bir iş ortamı sağlayabilmek için uyulması gereken tüm yasal yükümlülükleri yerine getirir.
 • Tüm firma çalışanlarımızın ve tüm taşeron çalışanlarının bireysel İSG sorumluluklarının farkında olmalarını sağlamak amacıyla eğitimler verir.

Çevre Politikası


Marmara Malzemecilik’in Çevre Politikası, çevrenin ve doğal kaynakların korunmasına, doğal kaynakların verimli kullanılmasına ve geri dönüşümün desteklenmesine dayanır. Marmara Malzemecilik’de; Tüm faaliyetler, çevre ile ilgili yasalara ve yönetmeliklere uygun olarak yürütülür. Çevreye olan sorumluluklar konusunda tüm çalışanlar, taşeronlar ve çevre halkı bilinçlendirilir. Hem üretim sürecinde çevrenin atıklardan en az şekilde etkilenmesini amaçlayan çalışmalarla, hem de hammadde, enerji ve su gibi doğal kaynakların verimli biçimde kullanılmasına olanak veren bilinçli işletmecilik anlayışıyla ekolojik değerlerin korunması hedeflenir.


Şirket Bilgileri

Şirket bilgilerimize ulaşmak için lütfen bu bağlantıya tıklayın.

Online Ödeme